Formy spędzania wolnego czasu, które idealnie sprawdzą się na prezent

0
12
views

Urodziny to doskonała okazja, by spełnić czyjeś marzenie, ale nie zawsze nasze pomysły na super prezent są trafne. Ciężko wybrać upominek, który solenizant będzie wspominał przez lata, bo w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest łatwo dostępne i stosunkowo tanie. Kolejna książka czy ubranie na pewno zostaną docenione, aczkolwiek wielu zależy na tym, by prezent był jak najbardziej użyteczny i oryginalny. Modne ostatnio są tak zwanego „aktywne prezenty”, czyli vouchery na prezent, dzięki którym osoba obdarowywana w dowolnym czasie może skorzystać z jakiejś usługi.

aktywny

Idea voucherów

Czym są vouchery? W najprostszym tłumaczeniu są to bony, dzięki którym zrealizujemy konkretną usługę bez konieczności użycia gotówki. Vouchery początkowo odnosiły się do sfery turystycznej, ale obecnie spotykane są wszędzie, od lotnisk, przez restauracje, na zabiegach kosmetycznych kończąc. Vouchery to to samo co karta podarunkowa. Jest to niesamowicie wygodny pomysł na prezent. W wielu przypadkach to solenizant dokładnie wybiera na co chciałby przeznaczyć voucher.

Pomysły na super prezent

Przy wyborze upominku warto kierować się gustem solenizanta. Najważniejsze jest, by to jemu podobał się prezent i by z niego skorzystał. Dla osób mniej aktywnych, ale zaangażowanych w życie kulturowe, idealnym prezentem bedzie voucher do kina czy teatru. Jest to o tyle wygodne, że nie musimy podejmować decyzji kiedy i na jaki spektakl lub film osoba obdarowywana pójdzie. Takie vouchery najczęściej mają rok przydatności.
Dla osób, które lubią o siebie zadbać i potrzebują chwili relaksu, idealne są vouchery do spa. Prawie każda pani marzy o dniu spędzonym wśród pachnących świeczek i uspokajającej muzyki. Jest to doskonały sposób, by zapomnieć o stresie w pracy i trudach codziennego dnia. Karta podarunkowa na masaż i zabiegi pielęgnacyjne to coś, co na ogół sami sobie nie kupujemy, więc jak najbardziej jest to pomysł na ekstra prezent.
Dla osób uwielbiających adrenalinę i ruch idealne są vouchery na zajęcia sportowe. Godzina na trampolinach czy wspinaczka górska, z pewnością zadowolą fanów aktywnego stylu życia. Dla każdego zagorzałego sportowca znajdzie się oferta. Coraz więcej miejsc i szkół, na przykład tańca, oferuje bony prezentowe do wykorzystania na kurs czy lekcje przez określony okres czasu.
Kolejnym pomysłem na voucher jest bon do wykorzystania w restauracji. Wybieramy restaurację i ilość osób, która będzie w niej ucztować. Zadaniem solenizanta będzie ustalenie menu i listy gości. Wszyscy musimy jeść, wiele osób lubi to robić, a nic tak nie zacieśnia relacji międzyludzkich, jak kolacja w miłym towarzystwie.

To tylko niektóre z pomysłów na super prezent, który zostanie zapamiętany na lata. Więcej znajdziesz na stronach internetowych oferujących zniżki na usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here