Karta podarunkowa Sephora

0
22
views
karta podarunkowa Sephora

Kiedy zbliża się jakieś święto, rocznica czy ważny dzień pragniemy z tej okazji obdarować daną osobę prezentem, czymś wyjątkowym. Tylko, że nie jest to takie łatwe. Poszukiwania upominków mogą trwać wieki, a i tak nie przynieść oczekiwanego rezultatu, mogą być nietrafione. Każdy chyba miał taką sytuację, że wręczony prezent był kupiony trochę na siłę, bo wypadało coś podarować, a nie mieliśmy pomysłu, lub też odwrotnie – to my dostaliśmy prezent, który niekoniecznie był dla nas odpowiedni. Prawda jest taka, że nieco łatwiej wybrać podarunek dla mężczyzny, niż dla kobiety.

karta podarunkowa Sephora

Sprawdzone rozwiązanie

Jednym z najlepszych wyjść w takiej sytuacji jest podarowanie czegoś sprawdzonego i niezwykle uniwersalnego – karty upominkowej. W dzisiejszych czasach tego typu prezenty cieszą się niesłabnącą popularnością, nic dziwnego – są bardzo praktyczne. Jeżeli poszukujesz prezentu dla swojej mamy, siostry, przyjaciółki, żony czy dziewczyny, fajnym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa perfumerii Sephora. To sklep w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośniczka perfum jak i kosmetyków. Oczywiście taką kartę można dać również mężczyźnie, ponieważ Sephora ma w swoim asortymencie także kosmetyki specjalnie dla nich. Sieciówka tak reklamuje swoją kartę upominkową: „Cały świat Sephora w jednym miejscu!” – trzeba przyznać, że to doskonale oddaje jej ideę.

Kilka przydatnych informacji

Obdarowana osoba sama może wybrać produkt, a następnie zapłacić taką kartą zamiast gotówki. Można jej użyć zarówno w sklepie internetowym Sephory, jak i stacjonarnie. Co ważne można nią płacić więcej niż raz, czyli nie trzeba się decydować na jedną rzecz, której cena wynosi równowartość karty. A o jakiej wartości kartę można otrzymać? Najmniejsza to 50 zł, natomiast największa to 3000 zł. Bon wydawany jest na okaziciela, który uprawnia inną osobę do jej realizacji. Aby ją otrzymać należy udać się do perfumerii lub zakupić online na stronie Sephory. Jeżeli tak się zdarzy, że zakup przekroczy wartość karty, istnieje możliwość dopłaty zarówno gotówką jak i zwykłą kartą płatniczą lub kredytową. Należy także pamiętać, że karta jest aktywowana w chwili jej zakupu, a jej ważność wynosi rok, czyli mamy sporo czasu do namysłu. Kiedy chcemy nią zapłacić stacjonarnie musimy mieć ją przy sobie, natomiast gdy używamy jej przy zakupach internetowych, należy podać numer karty oraz numer PIN na odwrocie. W każdej chwili można sprawdzić jej stan, prosząc o to ekspedientkę lub też dzwoniąc pod numer podany na stronie. Ważną kwestią, którą trzeba mieć na uwadze to fakt, że w przypadku zwrotu towaru przy użyciu bonu, jego posiadacz może go wymienić na inny, nie ma możliwości zwrotu w formie gotówki lub tej kwoty na kartę. Myślę, że to najważniejsze informacje, które należy wiedzieć decydując się na kartę podarunkową Sephora. W razie innych wątpliwości na stronie perfumerii znajdziesz regulamin, który szczegółowo objaśnia jej zasady. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się to skompilowane, tak naprawdę korzystanie z niej jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne. Gwarantuję, że większość kobiet będzie zachwycona takim prezentem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here