Pomysły na prezent dla mamy, dzięki którym spróbuje czegoś nowego

0
17
views

Kilka pomysłów na urodziny mam

Co roku dajesz swojej mamie stonowany prezent. Zestaw filiżanek, rękawica kucharska, czy prosta laurka dla porządnej pani domu. W końcu nadchodzi jednak ten moment, kiedy sobie uświadamiasz, że Twoja mama jest także żywym człowiekiem o własnych marzeniach i aspiracjach. Jeśli jej życie zmieniło się w rutynowe dbanie o dom i dzieci, może warto przypomnieć jej o zapomnianych celach i podarować coś wyjątkowego?
W końcu nie ma nic lepszego na świecie niż aktywna mama pełna życia i zdrowia, którego nie da jej kolejny komplet porcelany. Zastanów się lub podpytaj Taty, jakie są ukryte marzenia Twojej rodzicielki. Pragnęła zostać fotografem, mieć super figurę, czy raczej spokojnie malować obrazy we własnym zakresie? Kiedy już poznasz odpowiedź, możesz obejrzeć oferty zajęć w rodzinnym mieście. Nic nie zmotywuje mamy bardziej do zmiany niż karnet na siłownie lub pakiet zajęć wykupiony przez ukochaną córkę.
mamy

Mama w formie nie od ciasta

Wybierając odpowiednie zajęcia sportowe dla swojej mamy lepiej unikaj twerkingu, czy pole dance. Jeśli mama ma poczucie rytmu w grę wchodzą zajęcia tańca, fitness i jum fit. Te ostatnie polegają na wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń i układów w rytmie muzyki. Nie bez znaczenia pozostają osoby z którymi będzie uczęszczać na zajęcia. To dzięki nim i satysfakcji płynącej z uprawiania sportu zniknie cały stres mamy, a świat przestanie się kręcić wokół domu i dzieci. Nie zapomnij też dobrać prezentu do jej możliwości fizycznych. Jeżeli skakanie 40 minut na trampolinie będzie zbyt dużym wyzwaniem dla Twojej rodzicielki, zakup karnet na aqua fitness, jogę, czy łucznictwo. W ten sposób nie zniechęcisz jej zbyt dużym wysiłkiem fizycznym. Taka crossfit mama będzie o wiele bardziej zadowolona z życia i szczęśliwsza. A co w przypadku, gdy sport nie jest dla niej, a dusza pływa w obłokach?

Namaluj piórem jej świat

W takim razie warto rozejrzeć się po waszym domu. Jeżeli jest w nim pełno zapisanych zeszytów, niedomalowanych obrazów albo słyszysz ciągłe zachwyty nad pięknymi fotografiami: przejrzyj oferty zajęć artystycznych. Być może w waszym rodzinnym mieście znajdzie się odpowiedni kurs pisarski, na którym mama rozwinie skrzydła i znajdzie zrozumienie dla swoich dzieł oraz pomysłów. Kreatywna mama na pewno zachwyci się takim pomysłem i ucieszy z podobnego prezentu. W przypadku fotografii w miastach dostępne są warsztaty fotograficzne i obróbki zdjęć. W zależności co jest odpowiednie dla mamy, w ramach motywacji do podarku dołącz pierwszy aparat lub pióro Parkera z pięknym notesem. Bez względu na to jakiego dokonasz wyboru, dodatkowe zajęcia pomogą twojej rodzicielce. W końcu pomysłowa mama będzie szczęśliwa tylko wtedy kiedy namaluje to, co od dawna w jej duszy gra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here