Prezent dla ukochanego, który wstydzi się pójść do kosmetyczki

0
36
views
kosmetyczka

Mężczyzna u kosmetyczki? Parę lat temu brzmiało to jak kiepski żart. Na szczęście kobiety są postępowe i dla płci pięknej facet u kosmetyczki nie jest dziwnym zjawiskiem. Sprawa staje się bardziej skomplikowana jeśli chodzi o męskie spojrzenie na kwestię urody. Mężczyźni są w obecnych czasach bardziej otwarci na kosmetyki dla mężczyzn, ale kosmetyczka nadal pozostaje pewnym tematem tabu. Mężczyźni czują zewsząd ogromną presję. Wszakże mają wybudować dom, spłodzić syna i posadzić drzewo. Starają się być najlepsi we wszystkich dziedzinach.

kosmetyczka

Tak naprawdę mężczyźni są zagubieni i osamotnieni w swojej życiowej, codziennej walce. Pójście do kosmetyczki jest dla nich synonimem braku męskości. No bo jak to – myśli facet – pójdę do obcej kobiety obnażyć swoje niedoskonałości? W tym momencie musimy wkroczyć my – kobiety. Swoją wrodzoną delikatnością i wrażliwością na pewno finalnie zaprowadzimy swojego mężczyznę do kosmetyczki. Jednak potrzeba na to czasu i cierpliwości. W żadnym wypadku nie możemy naciskać na ukochanego, że musi iść do kosmetyczki. Jeśli mężczyzna poczuje nacisk, zamknie się jak żółw w skorupie. Dodatkowo będzie nasz napór odbierał jako napaść na jego męskość.

Mamy kilka dróg wyjścia, które możemy dopasować do swojego typu faceta. Po pierwsze możemy same umówić się do kosmetyczki i zaaranżować sytuację w ten sposób, aby nasz ukochany nas odebrał z salonu piękności po naszej wizycie. Ważne, aby znalazł się w środku. Wówczas możemy mimochodem pokazać mu kosmetyki dla mężczyzn. Każdy dobry salon będzie takie posiadał. Intuicyjnie pokażmy naszemu jedynemu ofertę kosmetyków i zaproponujmy w ramach urodowego eksperymentu jakiś specyfik. Innym trikiem jest podarowanie prezentu dla chłopaka w postaci wspólnej wizyty u kosmetyczki. Na pierwszy raz wybierzmy zabieg, który nie będzie szokiem dla faceta. Dobrym pomysłem dla brodatego chłopaka jest wizyta u barbera, który profesjonalnie zajmie się owłosieniem twarzy chłopaka. Natomiast dla gładkolicych mężczyzn ciekawą propozycją jest masaż limfatyczny twarzy. Aby dodać facetowi otuchy, najlepiej poddać się samej takiemu zabiegowi. Jeszcze lepiej, gdy jednocześnie będziemy poddawani masażowi. Pamiętajmy, że jeśli nasz wybranek nie był nigdy u kosmetyczki, to nie prowadźmy go na pedicure na pierwszą wizytę. Chociaż skóra mężczyzny jest dużo grubsza od kobiecej, to jednak dumę męską jest łatwiej urazić. Jeśli nasz chłopak będzie zadowolony z pierwszej wizyty u kosmetyczki, to z upływem czasu będzie nam łatwiej namówić go np. na oczyszczanie twarzy. Idealnym pomysłem na pokonanie wstydu mężczyzny przed kosmetyczką, jest wspólnie wybranie się do spa. Przede wszystkim facet będzie czuł się swobodnie, bo będziemy razem z nim. Od razu zrobimy sobie wspólne, małe wakacje. A najważniejsze, że zabiegów w spa można doświadczać razem, np. masaż, sauna.

Zadbajmy o naszego kochanego jaskiniowca, ponieważ w głębi duszy jest ogromnym wrażliwcem, który często jest zmęczony w tym wyścigu szczurów. Musimy być dla niego podporą i dbać o jego some i psyche.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here