Prezenty dla taty

0
8
views

Oboje rodzice dbali o nas, jak tylko mogli i pokazywali nam świat. Ale podczas gdy mama zapinała nam kurtkę pod samą brodę i przypominała o wzięciu kanapek do szkoły, to pod czujnym okiem taty mogliśmy wspinać się na najwyższy szczebel drabinki na placu zabaw i ubrudzić się po czubek nosa, nie dostając przy tym reprymendy. Szukając pomysłu na prezent dla taty warto pamiętać o tych cudownych chwilach i ponieść się emocjom.

prezent dla taty

  1. Jeżeli Twój tata uwielbia próbować nowych rzeczy, zastanów się nad kursem pilotażu. Nie tylko poczuje przyjemny zastrzyk adrenaliny, ale też będzie mógł pochwalić się nowymi umiejętnościami – w końcu zostać pilotem to nie byle co!
  2. Wydaje Ci się, że zamiłowania do motoryzacji i przyrody nie da się połączyć? Błąd! Jeśli Twój tata interesuje się tymi dziedzinami, sprezentuj mu kurs Off-Roadu. Duże emocje i świetna zabawa gwarantowane!
  3. Tata już od dziecka zamęczał Was nagrywaniem każdej wspólnej chwili? Wierzymy, że po latach zdążyłeś się już przekonać, że takie nagrania to naprawdę wyjątkowa pamiątka, dlatego kamera to świetny pomysł na prezent dla filmowca-amatora.
  4. Dla miłośników mocnych wrażeń, którzy pragną wzbić się w niebo i latać nad miastem niczym ogromny ptak, polecamy lot paralotnią. Dodatkową atrakcją będzie zarejestrowanie tej przygody. Zaprezentowanie takiego nagrania znajomym czy rodzinie będzie dużo ciekawsze, niż kolejny pokaz zdjęć z wakacji.
  5. Twój tata to prawdziwy twardziel a służbę w wojsku wspomina z rozrzewnieniem? Sprezentuj mu szkolenie survivalowe! To wspaniała okazja, aby sprawdzić się w ekstremalnych warunkach, próba wytrzymałości i siły stanowi wspaniały prezent, w sam raz dla faceta z krwi i kości!
  6. Jeśli w lodówce Twojego taty próżno szukać piw popularnych marek, a nazw tych, które tam znajdziesz, często nie umiesz nawet wymówić, pomyśl nad kursem kiperskim wraz z degustacją piw. Daje on możliwość zostania prawdziwym ekspertem i sprawdzenia się jako profesjonalny degustator. A może Twój tata preferuje domowe alkohole? W takim razie sprezentuj mu domowy zestaw do robienia piwa.
  7. Miłośnikom kina akcji powinien spodobać się pomysł wcielenia się na moment w swoich ulubionych bohaterów. Jeżeli Twój tata uwielbia filmy z Jackie Chanem, możesz podarować mu kurs wybranej sztuki walki. Jeśli woli filmy, w których bohaterowie potrafią ustrzelić muchę w locie z odległości kilkuset metrów, wybierz raczej kurs strzelania.

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły będą pomocne w szukaniu oryginalnego podarku dla taty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here